Skip to content
Раптові повені на півночі Таїланду

Сильні дощі спричинили раптові повені в кількох провінціях на півночі Таїланду. 

У провінції Чіангмай зливи викликали повені в кількох районах.

Національний парк Дої Інтанон заборонив відвідувачам купатися у водоспадах та річках на території парку, а також попередив мешканців прилеглих сіл про можливі розливи через переповнені водоспади.
Водоспад в національному парку Дої Інатон
Сильні дощі, що почалися рано-вранці в п'ятницю, викликали повені в центрі району Муанг провінції Лампанґ.
Дощова вода затопила деякі житлові будинки та магазини вздовж доріг Прасан Майтрі та Сурайн.
Повені на півночі Таїланду
У провінції Пхре через сильні дощі щонайменше 70 домогосподарств у районах Лунг і Ванчинь були затоплені. Групи екстреного реагування допомагають евакуювати людей похилого віку та інвалідів із затоплених районів. 
 
У провінції Фічіт через зливи зафіксовано підвищення рівня води в річці Йом, частина будинків на березі річки виявилася затоплена.
Станом на ранок п'ятниці рівень води в Йомі становив 4,76 метра, що на 20 сантиметрів вище, ніж минулої ночі, при цьому існує небезпека подальшого підвищення на тлі безперервних дощів.
Рятувальники на півночі ТаїландуНаслідки повені на півночі ТаїландуНаслідки повені на півночі ТаїландуНаслідки повені на півночі ТаїландуНаслідки повені на півночі Таїланду
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields